بیوگرافی دکتر خلیلی

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

زندگی نامه دکتر کیوان خلیلی

از زبان دکتر بشنویم

از سال ۱۳۸۸ بصورت حرفه ای تمرینات یوگا را زیر نظر یکی از اساتید برجسته ی یوگا در ایران شروع کردم .

 

فیلم آموزش یوگا

فیلم آموزش یوگا

عوامل مختلفی باعث شد تصمیم بگیرم یوگا را بصورت جدی دنبال کنم. مانند حل مشکلات جسمی و ذهنی فراوانی که من را تقریبا از پزشکی و درمانهای آن ها ناامید کرده بود . وقتی یوگا را شروع کردم فقط دنبال حل مشکلاتم بودم و به اینکه تا کی و به چه دلیل دیگری یوگا کار خواهم کرد، فکر نمی کردم.

 

فیلم آموزش یوگا

فیلم آموزش یوگا

تمرینات بدنی یوگا ( آسانا ) و تنفس ها ( پرانایاما ) به سرعت بیشتری مشکلاتم را نظیر سردرد و سرگیجه های مزمن، دیسک کمر، کمبود انرژی، بدخوابی و اضطراب را برطرف کرد.

خوشبختانه حضور یک استاد بی نظیر ، کارآمد و دلسوز باعث شد علاقه ی من به یوگا به خاطر علاقه ای که به استادم داشتم، روز به روز بیشتر شود.

تقریبا همه ی تمرینات و کلاسهایم در کنار استاد، سه روز در هفته و ساعت ۶ صبح بود و تکرار شرکت در این کلاسها به مدت  ۱۰  سال ادامه پیدا کرد. علاوه بر این روزها، هر روز بالای ۲ ساعت تمریناتم را دنبال می کردم. شاید روزی را به یاد نداشته باشم که بدون تمرین یوگا سپری کرده باشم.

 

فیلم آموزش یوگا

فیلم آموزش یوگا

در این مدت با سبکهای مختلف آشتانگا یوگا، کریا یوگا و هاتا یوگا کارکردم و در نهایت یوگای مورد علاقه خودم را که ترکیبی ار فنون و شاخه های مختلف یوگاست را ابداع کردم.

پکیج حاضر بخشی از این بسته ی ترکیبی یوگاست که حاصل سالها تجربه و ممارست شبانه روزی بوده که بنده را برای آرامش ذهن و روانم و سلامت جسمی ام یاری کرده است.

تا اینکه پس از ۱۱ سال یوگای بی وقفه تصمیم گرفتم تجربیاتم را در اختیار علاقه مندان یوگا قرار بدهم. بر این باورم که آموزشهای مجازی، آنلاین و ویدیوئی با ظهور تکنولوژی های جدید این امکان را فراهم کرده که افراد بیشتری بتوانند به تمرینات یوگا در زمان و مکان دلخواه خودشان بپردازند.

یوگا یعنی جوهر زندگی

 

فیلم آموزش یوگا

فیلم آموزش یوگا

مطالعه بیشتر